Dörtyol ve Ordu Caddesi Tamamen Yayalaştırılıyor Dörtyol ve Ordu Caddesi Tamamen Yayalaştırılıyor

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü birlik olma ve paylaşma duygusunun daha da geliştirilmesi ve pekiştirilmesi amacıyla Kurban kesen Müdürlük personellerinin kurban etleri, ihtiyaç sahibi ailelerle paylaşıldı.

Kurban bayramının ilk gününden itibaren ,Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ihtiyaç sahibi aileleri özenle tespit ederek kurban etlerinin ailelerin evlerine kadar ulaştırılmasını sağladı.

İl Emniyet Müdürlüğünce geleneksel hale getirilen kurban eti dağıtımı, ihtiyaç sahibi 𝟮𝟲𝟰 𝗮𝗶𝗹𝗲𝘆𝗲 𝘁𝗼𝗽𝗹𝗮𝗺𝗱𝗮 𝟳𝟮𝟮 𝗸𝗶𝗹𝗼𝗴𝗿𝗮𝗺 olarak dağıtıldı.

Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, "Bu önemli ve anlamlı birliktelikte pay sahibi olan herkese şükranlarımı sunuyorum.Allah kabul etsin." dedi.

Erzincan İl Emmiyet Müdürlüğü bu yıl Kurban Bayramı ile aynı güne denk gelen Babalar Günü'nde de Aziz Şehitlerimizin Kıymetli Ailelerini Unutmadı.

Erzincan Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, Sosyal Hizmetler ve Sağlık Şube Müdürlüğü, Tercan İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Üzümlü İlçe Emniyet Amirliği personelince babalar günü ve kurban bayramı ziyareti kapsamında;
Kahraman şehidlerimiz; Yaşar Polat'ın babası Rıza Polat ,Sebahattin Taşkıran'ın babası Selattin Taşkıran,Hakan Can 'ın babası Halil Can,Erdem Kılıç'ın babası Bektaş Kılıç evlerinde ziyaret edilerek kendilerine  hediyeler taktim edildi.

Kaynak: ÇIĞLIK MEDYA