İliç'te Maden Faciası Sonrası Bir İşçimize Daha Ulaşıldı İliç'te Maden Faciası Sonrası Bir İşçimize Daha Ulaşıldı

Trabzon, Gümüşhane ziyaretlerinin ardından Erzincan'a gelen Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimler ve Dirençli Kentlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek'i partililer İl Başkanlığı girişinde karşıladılar.
İl Başkanlığı toplantı salonunda CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül'ünde katılımı ile il - ilçe yöneticileri ve partililerin katıldığı bir toplantı gerçekleştirildi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek Erzincan ziyareti ile ilgili olarak; "Çeşitli tarihlerde, depremin yıkıcı etkisini çokça hissetmiş buna rağmen ekonomik gelişmesini sürdürmeye çalışan; Anadolu’nun kadim kentlerinden Erzincan’da İl Başkanımız Fevziye Köylü Hanımefendi’yi ve il örgütümüzü, milletvekilimiz Mustafa Sarıgül ve belediye meclis üyelerimiz ile birlikte ziyaret ettik. 1984 yılından beri tanıdığım partilim, değerli dostum Sayın Sarıgül ve il örgütümüzle birlikte, yerel seçim sonrası oluşan siyasi gelişmeler ile Erzincan özeli ve ülke genelinde yaşanan süreci değerlendirdik. Doğu Anadolu’nun giriş kapısı sayılan bu önemli kentimiz Erzincan’da; yerel yönetim alanında partimizin güçlenmesi, Erzincan halkının güvenini çok daha fazla kazanmak için bölgeye dair etkinliğimizi artıracağız, kente özel projelerle daha aktif çalışmalar yapacağız. Yerel yönetim alanında “olumlu katkı”, “eleştiri yanında çözüm yolunu gösteren muhalafet” anlayışıyla büyük kentlerde yaptığımız örnek projeleri, il örgütümüzle birlikte, Erzincan halkımıza sunacağız, anlatacağız." açıklamasında bulundu.
Zeybek ve yanındaki heyet Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, Mollaköy Belde Belediye Başkanı Cihangir Kaya ve Çağlayan Belde Belediye Başkanı Çetin Çay'ı makamlarında ziyaret etti.

Editör: Haber Merkezi