31 Mart Yerel Seçimleri Mollaköy'de çekişmeli geçti. Murat Çiçek ve Cihangi Kaya arasında gidip gelen seçimi az farkla Cihangir Kaya kazandı.
Pandemi sürecinde vefat eden Belediye Başkanı Kemal Şengül ile gündeme gelen Mollaköy Belediyesi, Şengül sonrası atamayla Gökhan Eren'e emanet edilmişti. Başarılı bir 3 yıl geçiren Gökhan Eren'in kendi isteği ile aday olmaması üzerine Cumhuriyet Halk Partisi Mollaköy'de seçime Cihangir Kaya ile girdi.
Mollaköy'de mevcut partisinden istifa ederek Emek Partisi'nden aday olan Murat Çiçek ile CHP adayı Cihangir Kaya arasında başa baş süren seçimi binalde cihangi Kaya kazanmış oldu. Mahmutlu Mahallesi'nide bünyesinde bulunduran Mollaköy Belediyesi'nin yeni Başkanı Cihangir Kaya oldu.
Cihangir Kaya Çığlık Medya'ya konuyla ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu. Kaya yaptığı açıklamada; Mollaköy bizim evimiz. Burda yaşayan herkes mutlaka bir akrabalığı  bir yakınlı olan kişiler. Rakibimi tebrik ediyorum. Güzel sorunsz bir seçim çalışması sürecini geçirdik. Kazanan şahıslar değil beldemiz olmuştur. Beledemizin sorunlarını çözmülemek, belde sakinlerimizin yaşam kalitesi artırmak için hepbirlikte çalışacağız.
Dediğim gibi Mollaköy benim ailem. Destek veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum." dedi.