Dörtyol ve Ordu Caddesi Tamamen Yayalaştırılıyor Dörtyol ve Ordu Caddesi Tamamen Yayalaştırılıyor

Kurban Bayramı'nın ikinci günü Tunceli ili Ovacık ilçesi sınırları içerisinde bulunan ve Munzur Nehri'nin kaynağı olan gözeler turunu yoğun bir katılım ile gerçekleştiren Egemen24 Turizm Seyahat Acentası gelen talepler doğrultusunda 7 Temmuz Pazar Günü Erzincan'ın turizm merkezler olan Kemah ve Kemaliye gezisini gerçekleştirmeye hazırlanıyor.
Sabah acenta önünde buluşarak araçlara alınacak olan misafirlerin ilk durağı Acemoğlu Köprüsü ve Kemah Boğazı olacak. Devamında Sultan Melik Türbesi'nde mola verecek olan kafile, kahvaltının ardından Kemah'ın panoramik bir şekilde seyredildiği Sancak Tepe'ye çıkılacak.
Devamında Kemaliye'ye haret edecek olan tur Kemaliye'de ki yerel rehberlerinden kafileye dahil olması ile birlikte belirlenen gezi noktarını ziyaret edecekler.
Katılım sağlamak isteyen misafirler 0446 224 6224 ve 0505 245 2462 nolu telefonlardan acentanın tur - organizasyon departmanı ile iletişim kurabilirler.
Kültür ve Turizm Bakanlığı A Sınıfı Seyahat Acenta Yetki Belgesine Sahip olan Egemen24 Turizm Türkiye Seyahat Acentaları Birliği TÜRSAB Üyesi bir acenta.
Uçak bilet, otel, tatil, yurtiçi - yurtdışı turları  ve vize danışmanlık hizmeti veren acentanın merkez ofisi Erzincan Ordu Caddesi S. Yergün İş Mrk. Kat:1 adresinde bulunuyor.
Acentanın faaliyetlerini sosyal  medya hesaplarından dan takip edebilirsiniz.
Egemen24 Turizm İnstagram Hesabı www.instagram.com/egemen_24_turizm

Editör: Haber Merkezi