Erzincan - Erzurum Karayolunda  Araçlar Sulama Kanalına Uçtu Erzincan - Erzurum Karayolunda Araçlar Sulama Kanalına Uçtu

Özel bir eğitim kurumunda Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapan genç öğretmen Şener Karakuş geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
Kalbi ile geçmişte de sorunlar yaşadığını hatta kalp ile ilgili cerrahi bir müdahale yaşadığını öğrendiğimiz Şener öğretmenin vefatı ile ilgili detayları yakınlarından öğrenmek istediğimizde; farklı bilgiler konuşulsada kalbinde ki sorunlar nedeniyle fazla yorgunluğa gelemediği ve bu konuda da sağlığına dikkat ettiği belirtilen Şener öğretmenin arkadaşları ile diğer bir arkadaş ziyareti için gittikleri farklı bir ilde rahatsızlandığı ve burda hastaneye gittiği sonrasında hastaneden ayrıldığı bilgisini edindik. Devamında da kalp  krizi geçirdiği aktarıldı.
Erzincan Ulalar Mahallesi'nde annesi ve ablası ile birlikte yaşayan Şener öğretmenin çalışma arkadaşları, çalıştığı eğitim kurumu yetkilileri Şener öğretmenin mütevazi kişiliğine vurgu yaparak saygılı hoşgörülü, öğrencilerinin yaramazlıklarına karşı dahi sakinliğini koruyan çözüm odaklı çok saygılı bir insan olduğunu vefat haberi ile hem bir şok hemde büyük bir üzüntü yaşadıklarını belirttiler.
Şiran'ın Balıkhisar Köyü'nden göç ederek Erzincan'a yerleşen bir ailenin ferdi olan Şener öğretmen için Ulalar Cemevi'nde cenaze erkanı düzenlendi. Cenaze erkanının ardından Şener öğretmen baba ocağı Şiran'da ki köylerinde toprağa verildi.

Editör: TE Bilisim