Ayşegül Öğretmen Kardeş Kurbanı Oldu

Psikolojik sorunları olan kardeşini tedaviye ikna etmeye çalışan Ayşegül Öğretmen kardeşi tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

Ayşegül Öğretmen Kardeş Kurbanı Oldu

Gaziantep'i Nizip ilçesinde bulunan bir ortaokulda Türkçe öğretmeni olarak görev yapan Erzincanlı öğretmen Ayşegül Taşkın, psikolojik sorunlar yaşayan kardeşi Ali Nazım Taşkın'ın sorunları daha fazla.büyümeden hastanede tedavi görmesini istiyordu.

Kardeşini hastanede tedavi görmeye ikna edebilmek için Erzincan'a baba evine gelen Ayşegül Öğretmen Yeni Mahalle'de bulunan dairelerinde anne ve babası uyuduktan sonra kardeşi ile baş başa konuşmaya başladı. 

Kardeşi tarafından kalbi ve vücudunun çeşitli yerlerinden bıçak darbeleri alan Ayşegül Öğretmen olay yerinde hayatını kaybetti.

Acılı annenin feryadı yürekleri dağlarken olay yerine çok sayıda polis ve sağlık görevlisi sevk edildi.

Zanlı polis tarafından gözaltına alınırken sinir krizi geçiren anneye ilk müdahale olay yerine gelen ambulansta yapıldı.

Erzincan Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Olay Yeri İnceleme ekipleri ve cumhuriyet savcısının evde yaptığı incelemenin ardından Ayşegül öğretmenin cansız bedeni Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. 

Olay Ayşegül öğretmenin görev yaptığı Gaziantep'in Nizip ilçesinde de şok etkisi yarattı. Çalışma arkadaşları ve Öğrencileri Ayşegül Öğretmen için gözyaşı dökerken Nizip Kaymakamlığı ve Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü taziye mesajı yayınladı. 

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2021, 18:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER