Erzincan Şener Öğretmene Ağladı

Erzincan genç yaşta geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Şener öğretmene ağladı.

Erzincan Şener Öğretmene Ağladı

Özel bir eğitim kurumunda Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapan genç öğretmen Şener Karakuş geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
Kalbi ile geçmişte de sorunlar yaşadığını hatta kalp ile ilgili cerrahi bir müdahale yaşadığını öğrendiğimiz Şener öğretmenin vefatı ile ilgili detayları yakınlarından öğrenmek istediğimizde; farklı bilgiler konuşulsada kalbinde ki sorunlar nedeniyle fazla yorgunluğa gelemediği ve bu konuda da sağlığına dikkat ettiği belirtilen Şener öğretmenin arkadaşları ile diğer bir arkadaş ziyareti için gittikleri farklı bir ilde rahatsızlandığı ve burda hastaneye gittiği sonrasında hastaneden ayrıldığı bilgisini edindik. Devamında da kalp  krizi geçirdiği aktarıldı.
Erzincan Ulalar Mahallesi'nde annesi ve ablası ile birlikte yaşayan Şener öğretmenin çalışma arkadaşları, çalıştığı eğitim kurumu yetkilileri Şener öğretmenin mütevazi kişiliğine vurgu yaparak saygılı hoşgörülü, öğrencilerinin yaramazlıklarına karşı dahi sakinliğini koruyan çözüm odaklı çok saygılı bir insan olduğunu vefat haberi ile hem bir şok hemde büyük bir üzüntü yaşadıklarını belirttiler.
Şiran'ın Balıkhisar Köyü'nden göç ederek Erzincan'a yerleşen bir ailenin ferdi olan Şener öğretmen için Ulalar Cemevi'nde cenaze erkanı düzenlendi. Cenaze erkanının ardından Şener öğretmen baba ocağı Şiran'da ki köylerinde toprağa verildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Arzu karakuş
Arzu karakuş - 1 yıl Önce

Abilerine ve babasına kavuştu.Erken oldu ama abileri de erken göçtü bu yalan dünyadan.Cok gençti sözün bittiği an işte.Mekanı cennet olsun güzel insan

Cengiz eroglu
Cengiz eroglu - 1 yıl Önce

Devr-i daim olsun ışıklar ıçinde uyusun ailesine sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum.

Zeki Akagündüz
Zeki Akagündüz - 1 yıl Önce

Isiklar icinde mekani cennet olsun.Yakinlarina metanetler diliyorum.

Ali aslan alacayir
Ali aslan alacayir - 1 yıl Önce

Centi mekan olsun gec yasta hayata veda eden cok deyerli kivre.ize allatan rahmet ayilesine sabir diliyorum

Erhan ACAR
Erhan ACAR - 1 yıl Önce

Canım Kardeşim, Yattığın Yer Seni İncitmesin....

Emrah
Emrah - 1 yıl Önce

Mekanın cennet olsun Şener kardeşim. Çok üzülüyorum çok

SIRADAKİ HABER