MUSTAFA SARIGÜL'E COŞKULU KARŞILAMA

Erzincanlılar yoğun yağmura aldırış etmeden Erzincan Milletvekili Adayı olarak gösterilen Mustafa Sarıgül’ü Erzincan girişinde coşkuyla karşıladılar.

Önceki gün katıldığı bir TV programında Erzincan programı hakkında bilgi veren Cumhuriyet Halk Partisi Erzincan Milletvekili Adaylarından Mustafa Sarıgül, Ankara’dan Erzincan’a karayolu ile geldi. Sivas’ta çekip paylaştığı videoda çok heyecanlı ve duygu yüklü olduğunu belirten Mustafa Sarıgül’e geçtiği tüm yerleşim noktalarında sevgi gösterileri yapıldı. Refahiye’de de partililerin sevgi gösterileri ile karşılanan Sarıgül’ü yoğun yağmura rağmen yüzlerce kişi Erzincan girişinde karşılayarak sevgi gösterisinde bulundu.
12 Nisan Çarşamba yani bugün için CHP Erzincan İl Yönetimi 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim çalışmalarına katkı sunmak için Erzincan İş Bankası önünde toplanma kararı almıştı.
Milletvekili adaylarının belirlenmesi ve Mustafa Sarıgül’ün Erzincan birinci sıra milletvekili adayı olduğnun açıklanması ve Sarıgül’ün bugün Erzincan’da olacağı bilgisi ile bu program iptal edilmiş oldu.
Yine CHP Erzincan İl Başkanlığı’nın çağrısı üzerine partililier bugün saat 16:00’da Erzincan – Sivas Karayolu’nun Doğusan Kiremit Fabrikası mevkiinde bir araya gelerek Mustafa Sarıgül’ü karşıladı.
Karşılamada İYİ Parti Erzincan İl Yöneticileride hazır bulundu.
Uzun bir araç konvoyu ile Erzincan merkeze hareket eden partililer ve Mustafa Sarıgül’e yol boyunca yol kenarlarında vatandaşlarda sevgi gösterilerinde bulundular.
Sarıgül Cumhuriyet Halk Partsi Erzincan İl Başkanlığı’nın bulunduğu sokakta seçim otobüsü üzerinden Erzincanlılara hitap etti.

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Galip Arslan
Galip Arslan - 8 ay Önce

Hayırlı olsun vatandaştayım bıktı Sarıgül’e ve Kılıçtaroglu ortaklarına başarılardiliyorum.

SIRADAKİ HABER