İstanbul Esenyurt'ta 2 Genci Öldürdüler

İstanbul Esenyurt Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde bulunan tekel bayiinde saat 00.15 sıralarında silahlı saldırı meydana geldi.

İstanbul Esenyurt'ta 2 Genci Öldürdüler

İş yerine gelen 4 kişi içeride bulunan 3 kişiye adeta kurşun yağdırdı. Saldırıda 20 yaşındaki Batuhan Bayındır ile 24 yaşındaki Yunus Emre Erzen hayatını kaybederken 21 yaşındaki Yusuf Erzen ise yaralandı.

Saldırganlar olayın ardından, geldikleri siyah renkli lüks cip ile olay yerinden kaçtı. 2 kişinin hayatını kaybettiği saldırının ardından polis ekipleri, saldırıyı gerçekleştiren 4 kişinin yakalanması için çalışma başlattı.

Sosyal medyada olay gündemin ilk sıralarına yerleşirken ülkede silahlanma, mafyalaşma ve gencecik insanların bu kadar rahat bir şekilde canlarına kıyılması tartışılırken katillerin idam edilmesi gerektiği yönünde yoğun paylaşımlarda bulunuldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Beyler Baki
Beyler Baki - 2 ay Önce

Asılsın bu adi katiller

Kaan Sen
Kaan Sen - 1 ay Önce

Bir insanı öldürmek bile bu kadar onursuzca, bu kadar namussuzca bu kadar ahlaksızca olmamalı. Ben bu pisliklerin yerine insanlığımdan utandım. cocuğun kafasına vurmadık şey bırakmadılar, sonra da pisliklerden biri kurşun yağmuruna tuttu, 4 ü de idam edilmeli.. İdam şart.. Yoksa bunların da bu olayların da sonu gelmez.

SIRADAKİ HABER