İzmir'de Suriyeliler 2 Türk'ü Bıçakladı

İzmir’de 5 Suriyeli, 2 Türk vatandaşını önce darp etti, ardından bıçakladılar. Hastaneye kaldırılan vatandaşlar yaşam mücadelesi veriyorlar.

Dün gece yarısı saatlerinde, İzmir’in Çamdibi semtinde MA plakalı araçları ile ters yönde hızla ilerleyen 5 Suriyeli, karşıdan gelen kurye ile tartıştılar. 5 Suriyeli, yalnız başına olan genci tartaklarken, o sırada olay yerinden geçen Ziya Demirci duruma müdahale etti.

Müzisyenlik yaptığı ve düğünden çıkıp evine gitmekte olduğu öğrenilen Ziya Demirci’nin  Suriyelilere, gencin yalnız olduğunu ve vurmamaları gerektiğini söylediği ve Suriyelilerin kurye genç ile Ziya Demirci’ye saldırdığı öğrenildi.

Arbede esnasında bölgede bulunan 10 kişilik başka bir Suriyeli grubun olaya dahil olduğu, Suriyelilerin kuryeyi kolundan, Ziya Demirci’yi ise göğsünden bıçakladıkları bildirildi.

Genç kurye ve Ziya Demirci isimli vatandaş Ege Üniversitesi hastanesi Göğüs hastalıkları bölümünde ölüm kalım savaşı verirken, 5 Suriyelinin olay yerinden hızla kaçıp uzaklaştıkları görüldü.

Kaynak: EgeHaber Com

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2021, 10:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER