İliç'te Bir İşçi Daha Bulundu Adnan Keklik Olduğu Düşünülüyor İliç'te Bir İşçi Daha Bulundu Adnan Keklik Olduğu Düşünülüyor

13:20 sularında Ergenekon Mevkii Özel Hastane Kavşağı'nda meydana gelen kazada 24 ALL 057 plakalı bordo renk otomotiv ile içerisinde hasta taşıyan ambulans ile çarpıştı. Meydana gelen kazada Ambulans takla atarak yan yattı.
Kazanın yaşanmasının ardından olay yerine kısa sürede çok sayıda ambulans ve sağlık ekibi ile güvenlik güçleri ulaştı. 
Ambulans sürücü, Ambulans'ta görevli sağlık personelleri, ambulans'ta sevk edilen hasta ve kazaya karışan otomobilin sürücüsü dahil kazada toplam 6 kişi yaralandı.
O esnada kaza yerinde bulunan görgü tanığı takipçilerimizin ifadelerine göre Ambulans'ın hava lastiklerinin açıldığı ve taklanın etkisi ile yan dönen Ambulans'ın ön kısmında bulunan sürücü ve görevlilerin kafalarını çarptığı ve cam kırıklarından ve çarpmanın etkisiyle yaralanma olduğunu gördüklerini ilettiler.
Kazada yaralananlananlar Ambulanslarla Erzincan Mengücek gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Hayati tehlikeleri bulunmayan yaralıların tedavisi sürüyor.
Özel Hastane, Alışveriş Merkezi ve Emniyet Müdürlüğü'nün bulunduğu ve oldukça hareketli olan kavşakta daha öncede benzer bir kaza meydana gelmişti. 2013'ün Haziran ayında meydana gelen kazada Sakaltutan'da meydana gelen bir kazada durumu ağır olan yaralıyı Hastaneye yetiştirmeye çalışan ambulansa aynı kavşakta bir minibüs çarpmış çarpmanın etkisi ile savrulan ve takla atarak yolda kayan ambulans polis evi girişinde kadırım üzerinde durabilmişti.