Erzincan Pancar Ekicileri Kooperatif Başkanı Hıdır Güzel geçtiğimiz günlerde Erzincan'da da etkili olan üst solunum yolu rahatsızlığı nedeniyle hastaneye başvurmuş tedavisi sürüyordu.
Yalınca Köyü Cemevi Başkanı ve aynı zamanda ÇığlıkMedya com yazarlarından Selçuk Güzel'inde babası olan Hıdır Güzel'e zatüre teşhisi konulmuş tedavisi Erzincan mengücek Gazi Eğitim ve araştırma Hastanesi'nde sürüyordu.
Babasının rahatsızlığı ile ilgili olarak açıklama yapan Selçuk Güzel yaptığı açıklamada," Değerli dostlar,
Babam Hıdır GÜZEL, yaklaşık 10 gündür Erzincan Mengücek Gazi Araştırma Hastanesinde yoğun enfeksiyondan dolayı zatürre tedavisi görüyor. Çok şükür, değerli dostlar, tedavisi iyi yönde ilerliyor. Bu süreçte arayan soran ve ulaşamayan tüm gönül dostlarımıza sonsuz teşekkürler ediyoruz.

Babamın tedavi süreci bir süre daha devam edecek, değerli dostlar. Yüreğiyle, dualarıyla bizlerle birlikte olan tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürler ediyoruz. Hakk razı olsun." ifadelerine yer vermişti.
Hıdır Güzel'in bu sabah saatlerinde tedavi gördüğü Erzincan Mengücek Gazi Eğitim Hastanesi'nde hayatını kaybettiği bildirildi.
Hıdır Güzel'in cenazesinin hastane morgundan alınarak Yalınca Köyü Cemmevi morguna götürüldüğü bilgisini edindik. Cenaze erkenaının ne zaman gerçekleştirileceği kesinlik kazandığında sizlerle paylaşacağız.
Hıdır Güzel'e Allah'tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.