Yine Kalp Krizi Yine Genç Bir Ölüm Yine Kalp Krizi Yine Genç Bir Ölüm

Doğu Karadeniz bölgesinde ziyaretlerde bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Gümüşhane ziyaretinin ardından akşam saatlerinde Erzincan'ı ziyaret etti.
Cumhuriyet Halk Partisi Erzincan il Başkanlığı öncülüğünde gençlik kolları,  kadın kolları ve çok sayıda partili tarafından davul zurna eşliğinde karşılanan Ekrem İmamoğlu, havanında yağışlı olması nedeniyle esnaf ziyareti için bakırcı esnafının yoğun olarak bulunduğu yeraltı çarşısını ziyaret etti.
Sevgi gösterileri ve alkışlar eşliğinde esnaf ziyaretlerini gerçekleştiren İmamoğlu Erzincanlılarla çay içmeyi ihmal etmedi.
İstanbul Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel'inde eşlik ettiği İmamoğlu,  Cumhuriyet Meydanı'nda da esnaf ziyaretlerinde bulundu ve kendisi ile fotoğraf çekilmek isteyen insanların isteklerini yerine getirdi.
Geceyi Erzincan'da geçirecek olan İmamoğlu yaptığı açıklamada; "İl Başkanımızla, aslen Erzincanlı olan Kartal Belediye Başkanımızla, dostlarımızla beraber buradayız. Yarın Sivas Divriği’ye gideceğiz. Yine katkı sunduğumuz bir otogarın açılışını yapacağız. Oradan da Hafik, Sivas, Sivas’ta da bütün belediye başkanlarımızla, Genel Başkanımızla buluşup bir değerlendirme toplantımız olacak. Böyle Karadeniz’den başlayan Trabzon, Gümüşhane, Erzincan, Sivas turu gibi oldu. Çok mutluyum” dedi.

Editör: TE Bilisim