Erzincan EĞİTİMSEN Filistin'de Devam Eden Katliamı Kınadı Erzincan EĞİTİMSEN Filistin'de Devam Eden Katliamı Kınadı

Öğrenci ve ailelerinin katılım sağladığı kahvaltı etkinliğinde Erzincan Cemevi bünyesindeki aşevinde hazırlanan mercimek, işkembe ve yayla çorbaları Cemevi Yemekhanesi’nde ikram edildi.
Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Erzincan Şubesi ve Erzincan Cemevi Başkanı Sadık Düzgün yaptığı açıklamada; “Okulların yarıyıl tatiline girmesi nedeniyle öğrencilerimize jest yapmak istedik. Gönül isterdiki gençlerimize hediyeler dağıtalım. İmkanlar dahilinde bizde kahvaltı etkinliği düzenleyerek gençlerin bir arada olmasını sağlamaya çalıştık.Öğrencielrimiz bir sınav ve eğitim koşuşturmasından çıkmaları ve aileleri ile birlite ilk yarının stresini atmalarına katkımız olmasını düşündük. İlimle gidilmeyn yolun sonu karanlıktır özünden hareketle toplum oalrak gençlerimize önem vermemiz gerekiyor.” dedi.
Sadık Düzgün vakıf ve cemevi olarak öğrencilerimize yönelik etkinliklerin devam edeceğini belirterek gençlerin eğitime önem vermelerini, derslerini aksatmalarının ve hepsinin üniversiteler bitrerek topluma katkı sağlamalarını diledi.

Editör: TE Bilisim