Ertuğrul Eymen Kaya LGS Türkiye birincisi Oldu Ertuğrul Eymen Kaya LGS Türkiye birincisi Oldu

Aralık ayında sadece yüksek kesimlere yağan kar 1 Ocak itibariyle Erzincan Ovası'na düşmeye başladı. Merkeze yağan kar yağışının ardından buzlanma ve yoğun SİS bir türlü Erzincan Ovası'nı terk etmiyor. Etkili olan sis nedeniyle 1 Ocak'tan beri hava ulaşımında aksamalar oluyor. 
6 Ocak Perşembe günü gün boyu Erzincan'da etkili olan yoğun sis nedeniyle Pegasus Hava Yolları'nın sabah saatlerinde gerçekleştireceği Sabiha Gökçen Havalimanı - Erzincan Havalimanı seferi karşılıklı olarak iptal edildi. Sis'in etkisini sürüdürmesi nedeniyle akşam saatlerinde planlanan Türk Hava Yolları Erzincan - İstanbul, Anadolujet Erzincan - Sabiha Gökçen uçuşlarıda karşılıklı olarak iptal edildi.
Erzincan'a farklı illerden ve yurtdışından aktarmalı olarak gelmeye çalışan yolcular ise İstanbul'da çeşitli otellere yerleştirildi.
Sis bugünde etkisini sürdürüyor. Sabah 10:15'de Pegasus Hava Yolları tarafından gerçekleştirilmesi planlanan uçuşta değişiklik yapıldı. İstanbul'dan Erzincan için havalanan Pegasus Hava Yolları'na ait uçak Erzincan'da ki etkili olan yoğun sis nedeniyle Erzurum'a yönlendirildi. Erzincan'dan yolculuk yapacak yolcular ise Pegasus Hava Yolalrı tarafından kiralanan otobüsler ile ücretsiz bir şekilde Erzurum'a transfer edildi. Konuyla ilgili olarak Pegasus Hava Yolları yolcularına mesaj göndererek durum hakkında bilgilendirme yaptı. Yolculara gönderilen sms'de; "07.01.2022 Erzincan - Istanbul PC2521 ucusumuz, Erzincan'daki yogun sis nedeni ile Erzurum uzerinden yapilacaktir. Erzincan Havalimani - Erzurum Havalimani karayolu transferiniz tarafimizdan saglanacaktir." bilgilerine yer verildi.
Erzurum üzerinden uçuş gerçekleştirmek istemeyen yolcular ise gerek müşteri hizmetleri aracılığı ile gerekse biletleme yaptıkları acentaları aracılığı ile değişiklik veya iptal hakkından faydalanabiliyorlar. Erzincan istanbul aktarmalı yurtdışına gidecek yolcular için ise yurtdışı uçuşuna yetişememleri durumunda konaklama hizmeti veriliyor.
Türkiye'nin 24 Ayar Acentası Egemen 24 Turizm'de sosyal medya sayfalarından konuyla ilgili bilgilendirme yaparak misafirlerin sorunsuz seyahat edebilmeleri için gerekli yönlendirmeleri yaptı. İptal veya değişklik talep eden yolcuların talepler yerine getirildi.

EGEMEN 24 TURİZM SEYAHAT ACENTASI, Türk Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları, Aandolujet ve Sunexpress yetkili acentası olup Erzincan merkez ofisi : Ordu Caddesi S.Yergün İş Merkezi KAt:1 de hizmet vermektedir. Acentanın telefon numarası : +90 446 224 6224 web sayfası ise : www.egemen24turizm.com 'dur.
Yurtiçinden ve yurtdışından uçak biletlemesi, tatil, otel, yurtiçi - yurtdışı tur ve tatil talepleriniz için Egemen 24 Turizm Seyahat Acentası ile iletişim kurabilirsiniz.

Editör: TE Bilisim