Cemevi'nden Kadınlara Yönelik Dev Proje Cemevi'nden Kadınlara Yönelik Dev Proje

Önceki seçimlerle kıyasladığımızda biraz durgunluk olmasına rağmen seçim tarihi yaklaştıkça alanlar ısınmaya başladı. Cumhuriyet Halk Partisi Erzincan Belediye Başkan Adayı Yüksek İnşaşt Mühendisi Özge Vataner Özege gençler ve kadınların ağırlıklı olduğu ekibi ve Erzincan İl Yönetimi ile Erzincan'da sıkmadık, el, tebessüm edilmedik yüz bırakmamaya özen gösteriyorlar.
Adaylığının ilk açıklandığı günün ertesi sahaya inen CHP adayı Özge Vataner Özege, Uzun Çarşı'da açılan seçim bürosunun açılması ve seçim çalışmalarına partililerinde dahil olması ile hareket katsayısını arttırdı. Yapılacak gezi - ziyaret ve seçim çalışma programaları hazırlandıktan sonra iletişim kanalları aracılığı ile tüm ekibe ulaştırılım koordineli bir şekilde çalışmalarını sürdürüyorlar.
İliç'te yaşanılan maden faciası nedeniyle programlarını İliç ve çevresinde yoğunlaştıran CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül'de bugün itibariyle merkezde Belediye Başkan Adayı Özge Vataner Özege ve ekibi ile birlikte sahaya indi. Erzincan'ın en kalabalık noktalarında özellikle Ordu Caddesi ve Fevzipaşa Caddelerinde esnaf ziyaretlerinde bulunan ekip Altınbaşak, Mollaköy ve Çağlayan Beldelerini de ziyaret ederek belde belediye başkan adaylarını ve adayların seçim bürolarındaki partilileri ziyaret ederek belde sakinleri ile istişarelerde bulundular.
Özge Vataner Özge hangi görüşten olursa olsun Erzincan'da ki tüm kadın seçmenlerin oyunu isterken Milletvekili Sarıgül yaptığı açıklamada Erzincan'a bir kadın eli değmesinin vaktinin geldiğini belirtti. 
Sarıgül'ünde adaylar ile sahaya inmesiyle birlikte Cumhuriyet Halk Partisi'nin seçim hareketliliği bir kademe daha yükselmiş oldu.