• USD 32,82
  • EUR 35,24
  • ALTIN 2.449,46
  • BİST100 10.771
  • BTC 64.176

CHP Haberleri

CHP haberleri ve güncel CHP gelişmeleri, CHP ile ilgili tüm video, CHP fotoğrafları ve CHP haberleri Çığlık Medya sitemizde


SİYASET

31 Mart yerel seçimleri ile ilgili gündem yerini korurken CHP Refahiye'de itiraz etti.

GÜNDEM

CHP tarafından yapılan açıklamada Hatay'da 3.389 ölü seçmene oy kullandırıldığının tespit edildiği açıklandı.

SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi Erzincan'ın Refahiye İlçesi'nde gerçekleştirilen seçimlerde İl Genel Meclisi oylamalarına itiraz etti.

SİYASET

Bir önceki dönem Çağlayan Belediye Başkanı olan Çetin Çay 31 Mart yerel seçimlerinde yeniden başkan seçildi.

SİYASET

31 Mart Yerel Seçimlerinde en çok oyu alarak Mollaköy'ün yeni başkanı olan Cihangir Kaya bugün Erzincan adalet Sarayı'nda mazbatasını aldı.

SİYASET

31 Mart Yerel Seçimleri'nin sonuçları gelmeye devam ederken resmi olmayan sonuçlara göre yerel seçimlerin kazananı CHP oldu.

SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu kendisi adına oluşturulan sahte pankartlarla algı oluşturmak isteyenlere tepki gösterdi.

SİYASET

Özge Vataner Özege seçime sayılı günler kala halk buluşmalarına ağırlık verdi. CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül'ün de eşlik ettiği Vataner...

ERZİNCAN

Seçime sayılı günler kala adaylar çalışmalarını hızlandırdı. Mahalle ziyaretleri, esnaf ziyaretleri, köy ziyaretlerinin önem kazandığı son günlerde CHP Belediye Başkan...

ERZİNCAN

Özellikle gittiği yerleşim yerlerinde kadınların büyük ilgisi ile karşılanan CHP adayı Vataner Özege, Ulalar'ı ziyaret etti.

SİYASET

CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül Ramazan Ayının ilk günü olması nedeniyle Erzincan İl Başkanlığı'nda basının katılımı ile değerlendirme toplantısı düzenledi.

ERZİNCAN

8 Mart Dünya emekçi Kadınlar Günü Erzincan CHP İl Başkanlığı ve Belediye Başkanı Özge Vataner Özege tarafından şehrin çeşitli noktalarında...