Pandemi döneminde koronavirüse yakalanan mevcut başkan Kemal Şengül'ün vefatı Mollaköye başta olmak üzer ülke genelinde üzüntüye yol açmıştı. Kemal Şengül'ün vefatı nedniyle boşalan başkanlık makamı için yapılan seçimde o dönem Belediye meclis Üyesi ve Harita Teknikeri olarak görev yapan Gökhan Eren oy fazlalığı ile Mollaköy Beldesi'nin yeni belediye başkanı seçilmişti.
Görevi süresince başarılı çalışmalara imza atan ve belde halkının taktirini toplayan Eren, 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştrilecek olan yerel seçimlerde adaylık başvursunda bulunmadı.
Cumhuriyet Halk Partisi Mollaköy'de Gökhan Eren yerine Cihangi Kaya'yı aday gösterdi.
Mevcut Başkan Gökhan Eren'in görev süresinin dolacak olması nedeniyle belediye meclis üyeleri ile bir araya geldi. Eren yaptığı açıklamada;"Beraber yol yürümekten onur duyduğum, birbirinden değerli meclis üyesi arkadaşlarımla, rahmetli Kemal Şengül Başkanımdan aldığımız emaneti yaklaşık 3 yıla yakın bir süre yürüttük. Biz görevi emaneten aldık emaneten aldığımız görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştık. Bireysel değil toplumsal belediyeciliği prensip edindik. Büyük ailem olan Mollaköy Beldesini saygı sevgi ve hürmetle selamlıyorum." dedi.
Belediye'de ki mesai arkadaşları ilede akşam yemeğinde bir araya gelen Eren; "Belediye çalışanları mesai arkadaşlarımın bu ince, nazik ve naif davranışları için kendilerine teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyorum" diyerek kendilerine teşekkürlerini sundu.
Mollaköy Belediye Başkanı Gökhan eren, görevdeki son projesi olarak nitelendirdiği çalışması ile ilgili olarak; "Son gün son projemiz , Beldemiz bir tarım beldesi bunun için en büyük sorunlarından biri de beldemizin sulama arkları. Beldemizde bulunan sulama arkları  atıl durumda. Bununla ilgili iki önemli proje daha gerçekleştirdik Bunlardan biri adada bulunan arkımız  diğeri de Atatürk Mahallesi'nde bulunan eski  Ergan sulama arkı. Projemizi hazırladık  DAP 'a gönderiyoruz. Tamamı Yüzde yüzü hibe. BELDEMİZE HAYIRLI OLSUN. (Ümit ediyorum benden sonraki başkan gerçekleştirir) SAYGILARIMLA. Makam oturma makamı değil proje üretme makamı." ifadelerine yer verdi.