Yangında Vefat Eden Binali Çayır Erzincan'a Uğurlandı Yangında Vefat Eden Binali Çayır Erzincan'a Uğurlandı

Seçime sayılı günler kala Cumhuriyet Halk Partisi Erzincan Belediye Başkan Adayı Yüksek İnşaat Mühendisi Özge Vataner Özege yanıda çoğunluğu kadın ve gençlerden oluşan ekibi ile köy köyi mahalle mahalle, cadde cadde, sokak soka gezmeye devam ediyor.
Cumhuriyet Halk Partisi Erzincan Millet Vekili Mustafa Sarıgül'ünde çoğunlukla eşlik ettiği Vataner Özege'ye özellikle kadınalrın ilgi ve desteğinin yoğun olduğu gözlemleniyor.
Son olarak Ulalar yerleşkesini ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi'ne ve partinin Erzincan Belediye Başkan Adayı Özge Vataner Özege'ye kadınlar ve Ulalar halkı yoğun ilgi gösterti.
Seçim çalışmalarında desteğini esirgemeyen Sarıgül;  “Arzu ediyoruz ki Can Erzincan’a bir kadın eli değsin. Özge Başkan Ahmet’in Mehmet’in başkanı olmayacak, Can Erzincan’ın Başkanı olacak. Belediye Başkan Adayımız Özge Başkan ile birlikte çalışıyoruz. Biliyorsunuz Mühendis, Mimar, Teknik Eleman, aynı zamanda Usta, aynı zamanda sıvasında da var, malasında da var, kapısında da var, penceresinde de var, aynı zamanda bir anne, aynı zamanda bir abla. Kalbi ve yüreği insan sevgisiyle çarpıyor. 
Özge Başkan Belediye Başkanı olmaya gelmiyor, büyüklerinin evladı, gençlerin de ablası olmaya geliyor. O ablalık duygusunu en güzel şekilde planlayacak. Özge Başkanın kesinlikle ötekisi olmayacak. Diyor ki; başı açıkta benim, başı kapalı da benim, Muharrem ayıda benim, Ramazan ayı da benim diyor. Dil farkı, din farkı, ırk farkı, kültür farkı, mezhep farkı gözetmeyeceğim. Allah’ım izin verirse Can Erzincan takdir ederse Can Erzincan’ın Başkanı olacak." dedi.