Özge Vataner Özege'den İlk Açıklama Özge Vataner Özege'den İlk Açıklama

Esnaf ziyaretleri, kamu kurum ve kuruluşları, Organize Sanayi Bölgesi, Sanayi esnafları ile buluşmalarına ek olarak mahallelerde mahalle sakinleri ile buluşmalara devam eden Cumhuriyet Halk Partisi Erzincan Belediye Başkan Adayı Özge Vataner Özege, Barış Mahallesi, Yoğurtlu, Ulalar ve Geçit halk buluşmalarında halkın özellikle kadınların yoğun ilgisi ile karışlanıyor.
Geçit halk buluşması miting havasında geçen Özge Vataner Özege seçim çalışmaları kapsamında Kavakyolu sakinleri ile akşam buluşması gerçekleştirdi.
İftar sonrası Kavakyolu sakinleri ile bir araya gelen Vataner Özege'ye CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül'de eşlik etti.
Çalışmalarında gittiği her yerde, görüştüğü her seçmene sosyal belediyecilik vurgusu yapan Vataner Özege, adamcılığı bitireceklerini, sağcı - solcu demeden, ayırmadan ayrıştırmadan, hangi partili olduğuna, memleketine, köyüne, kasabasına bakmadan tüm Erzincanlıların Belediye Başkanı olacağına vurgu yaptı.
Ayrıştırmadan herkesi kucaklayacak bir yönetim sistemine duyulan özleme değinen Vataner Özege, belediyenin nasıl adil şekilde yönetilebileceğini tüm Türkiye'ye göstereceklerini söyledi.
Cumhuriyet halk Partisi Erzincan Belediye Başkan Adayı Yüksek İnşaat Mühendisi Özge Vataner Özege yaptığı açıklamada; "Sizler dün olduğu gibi bugün ve  yarın da hak ettiğiniz yönetim anlayışına bu seçimle birlikte yeniden kavuşacaksınız.Yapacağımız projeler ve sosyal belediyecilik ile canErzincanımızı daha iyi bir noktaya taşıyacağız. Erzincan'ın doğal kaynaklarını iyi kullanarak kente ekonomik değer katacağız. Projelerimizle genç ve öğrenci arkadaşlarımıza eğitim desteğinin yanı sıra gençlerin sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetlerde bulunmasını sağlayacağız.é ifadelerine yer verdi.