• USD 32,82
  • EUR 35,24
  • ALTIN 2.449,46
  • BİST100 10.771
  • BTC 64.289

Çağlayan Haberleri

Çağlayan haberleri ve güncel Çağlayan gelişmeleri, Çağlayan ile ilgili tüm video, Çağlayan fotoğrafları ve Çağlayan haberleri Çığlık Medya sitemizde


ERZİNCAN

Adıyaman ve çevrisi iller başta olmak üzere her sezon Erzincan'a gelip kamp kuran mevsimlik işçilerin aracı kaza geçirdi.

ERZİNCAN

İstanbul'da ki yangın faciasında hayatını kaybeden 29 kişiden biride Erzincanlı Binali Çayır'dı. Çayır bugün köyü Mertekli'de toprağa verildi.

ERZİNCAN

Gayrettepe'de tadilatta olan gece kulübünde çıkan yangında hayatını kaybeden Binali Çayır Erzincan'a uğurlandı.

SİYASET

Çağlayan Belediye Başkanı Haydar Şahin 31 Mart seçimlerinde yeniden aday olmadı. Görevinin sona erecek olması nedeniyle birlikte çalıştığı ekibi ile...

SİYASET

Yerel seçimler öncesi TİP Genel Başkanı Erkan Baş İl Başkanlığı açılışı ve parti adaylarının ziyareti amacıyla Erzincan'a geliyor.

ERZİNCAN

Önceki gün aramızdan ayrılan İstanbul Barosu Avukatlarından Avukat ve İş insanı Avni Aksu Çağlayan Girlevik'te bulunan Kırklar Mezarlığı'nda sonsuzluğa uğurlandı.

ERZİNCAN

Erzincan'ın tanınmış simalarından İstanbul Barosu Avukatlarından Avukat ve iş insanı Avni Aksu bir süredir yakalandığı hastalık ile mücadele veriyordu.

ERZİNCAN

8 Mart Dünya emekçi Kadınlar Günü Erzincan CHP İl Başkanlığı ve Belediye Başkanı Özge Vataner Özege tarafından şehrin çeşitli noktalarında...