• USD 32,82
  • EUR 35,24
  • ALTIN 2.449,46
  • BİST100 10.771
  • BTC 64.176

İliç Haberleri

İliç haberleri ve güncel İliç gelişmeleri, İliç ile ilgili tüm video, İliç fotoğrafları ve İliç haberleri Çığlık Medya sitemizde


ERZİNCAN

iliç faciasında işlenmiş toprak altında kalan işçilerin tamamına 116. günde ulaşılmış oldu. İşçilerin cenaze namazı Terzibaba Camii'nde kılındı.a

ERZİNCAN

13 Şubat 2024 Salı günü öğleden sonra Erzincan iliç'ten gelen maden faciası haberi ile sarsılmıştı. Son işçi bugün bulundu.

ERZİNCAN

13 Şubat tarihinde meydana gelen İliç maden faciasından 114 gün sonra 3 işçinin daha cansız bedenlerine ulaşıldı.

ERZİNCAN

İliç'te meydana gelen faciada işlenmiş toprak altında kalan 9 işçimizden birine daha ulaşıldı. Bakan Bayraktar sosyal medya hesabından duyurdu.

ERZİNCAN

13 Şubat'ta Erzincan İliç'te bulunan altın maden ocağından meydana gelen faciada 9 işçimiz toprak altında kalmıştı. 2 işçimize daha ulaşıldı.

ERZİNCAN

13 Şubat'ta meydana gelen iliç maden faciasında toprak altında kalan işçilerimizden Adnan Keklik'e de ulaşıldı.

ERZİNCAN

13 Şubat tarihinde İliç'te faaliyet sürdüren altın madeninde meydana gelen faciada toprak altında kalan işçilerden birine daha ulaşıldı.

ERZİNCAN

İliç'te cansız bedenine ulaşılan Uğur Yıldız'ın ailesinin feryatları Hastane'de aileyi yalnız bırakmayanların yüreklerini yaktı.

GÜNDEM

İliç'te ki maden faciasından 53 gün sonra toprak altından çıkarılan Uğur Yıldız'ın cansız bedeni memleketi Otlukbeli'ne götürülüyor.

GÜNDEM

Erzincan İliç'te meydana gelen maden faciasında toprak altında kalan 9 işçiden biri olan uğur Yıldız'ın cansız bedenine ulaşıldı.

ERZİNCAN

13 Şubat tarihinde iliç'te bulunan altın madeninde meydana gelen facianın üzerinden geçen 33 gün sonra pikap bulundu.

ERZİNCAN

Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu İliç'te ki maden faciasında toprak altında kalan işçilerden Uğur Yıldız'ın ailesini evlerinde ziyaret etti.